Filters

Reset filters

  Terug naar vorige pagina
Surfana Festival 2023 web 218
12 t/m 14 september

Surfana Festival 2025 – Een weekend als geen ander

Van 12 t/m 14 september 2025 verandert Camping de Lakens in het decor van het Surfana Festival, een bijzonder weekend vol muziek, natuur, kunst, workshops en fijne energie.

In de duinen van Bloemendaal beleef je drie dagen vol inspiratie en ontspanning. Overdag struin je langs creatieve of actieve workshops, geniet je van livemuziek, ontspan je in de natuur of doe je mee aan spontane campingavonturen.

’s Avonds komt het festival écht tot leven: met toffe optredens, dansbare DJ-sets, knusse ontmoetingen en verrassende kunst in een decor van sterrenhemels en duinen.

Surfana Festival draait om verbinding, vrijheid en het vieren van het simpele leven. Laat je inspireren en kies even helemaal voor geluk.

Zet 12–13–14 september in je agenda en ontdek Surfana op Camping de Lakens!

img
img
img
img